Dolby Atmos Premium 2019 for Windows 10 {B4tman}

Health

Seeds: 50 Peers: 27

Dolby Atmos Premium 2019 for Windows 10 {B4tman}

İstek üzerine:

Ekran görüntüleri: –

Açıklama: –

Dolby Atmos, DTS: X ile rekabet eden popüler bir surround ses formatıdır ve en büyük ticari sinemalardan en küçük ev sinemalarına kadar her şeyde bulunabilir. « Sürükleyici » formatı aynı zamanda The Beatles’tan Ariana Grande’ye cep telefonlarında ve hoparlörlerde müzik deneyimlemenin yeni bir yolu olarak da kullanılıyor. Önceki formatlara göre en büyük değişiklik ton kanallarının eklenmesi olsa da, Atmos ses kayıtları, subwoofer’lı () geleneksel beş hoparlörlü bir sistemle veya sizin kadar çok (veya az) hoparlörle çalışır.

Özellikleri: –

Dolby Atmos, eğlence deneyiminizi yeniden tanımlıyor

Sesi kendi etrafında hareket ettirir

Kanallarla sınırlı olmak yerine, sesler tam olarak konumlandırılabilir ve üç boyutlu uzaya taşınabilir. https://www.possibilite.com.br/gimp-2-10-8-for-windows-baixar-torrent/

Genel bir boyut ekler

Yeni bir yükseklik duygusu sizi harekete geçirir, eksiksiz bir ses atmosferi yaratır ve üzerinizde hareket eden nesneleri gerçekçi bir şekilde görüntüler.

Nefes kesen ses kalitesi yaratır

Dolby Atmos, diyaloglardan sessiz sahnelere ve siklonlara kadar inanılmaz netlik, dolgunluk, ayrıntılara ve derinliğe dikkat sunar.

Dokunaklı ve eğlenceli bir deneyim yaratır

Hepsi duyularınızı harekete geçiren ve tam bir eğlenceli etki için duygularınıza ilham veren tek bir seste bir araya gelir. Windows 10 Pro
..

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *